قیمت عمده شیلنگ کامپوزیتی

شیلنگ کامپوزیتی عمده و شیلنگ پلاستیکی آب برای طیف گسترده ای از کاربردهای صنعتی و ساختمانی می توانند در شیلنگ های سبک و انعطاف پذیر یا شیلنگ های تقویت شده سنگین ساخته شوند.

 

از بسیاری از شیلنگ های هوا می توان برای آب نیز استفاده کرد. شیلنگ کامپوزیتی عمده برای بارگیری تانکرها که در سال 1969 تاسیس شده است ، به بیش از 50 کشور جهان صادر می شود و به نوآورترین توزیع عمده شیلنگ در جهان تبدیل می شود.

قیمت عمده شیلنگ کامپوزیتی

انواع مختلف شیلنگ کدامند؟

انواع مختلف شیلنگ کدامند؟ با مشاهده قطر داخلی شلنگ ، حداکثر فشار کارایی و حداقل فشار ترکیدگی (اندازه گیری شده با PSI یا پوند نیرو در هر اینچ مربع) و همچنین مواد محصول ، می توان انواع شلنگ را مقایسه کرد.

 

این شیلنگ ها و شیلنگ تخلیه لباسشویی  به طور خاص برای استفاده در صنایع شیمیایی تولید می شوند ، برای انتقال حلال ها ، مواد شیمیایی و اسیدها مجهز هستند. ایمنی یکی از شلنگ های شیمیایی است. تولیدکنندگان طرق مختلفی را برای تقویت شلنگ برای مقاومت در برابر مواد شیمیایی و / یا حرارتی تبلیغ می کنند. برخی از آنها از مواد مورد تأیید FDA استفاده می کنند تا استانداردها کلاس  را برآورده یا از آنها فراتر ببرند.

شیلنگ نفت

شیلنگ های نفتی را با در نظر گرفتن استفاده از نفت یا میدان های نفتی ، پوشش صاف در برابر موج دار و اینکه آیا شما به سرویس مکش یا تخلیه نیاز دارید مقایسه کنید.

 

قطر شلنگ و PSI نیز وارد عمل می شوند. از آنجا که این شیلنگ ها نفت خام یا فرآورده های نفتی تصفیه شده را حمل می کنند ، سرما و هوای شدید آنها نیز مهم است.

اسپری شیلنگ

شیلنگ های اسپری که به طور خاص برای عملیات استخراج زیرزمینی و آب پاشی تولید می شوند ، برای کنترل گرد و غبار طراحی شده اند. این شیلنگ های سنگین برای کاربردهای فشار بالا در نظر گرفته شده اند.

شیلنگ بخار

این شیلنگ ها برای استفاده در پالایشگاه ها ، کارخانه های شیمیایی و کارخانه های کشتی سازی طراحی شده اند و باعث انتقال بخار در شرایط شدید می شوند.

 

عوامل تمایز شیلنگ های بخار شامل مقاومت در برابر حرارت ، ظرفیت فشار ، انعطاف پذیری و مقاومت در برابر ترکیدگی ، ترک خوردگی یا خرد شدن است.

شلنگ مکش

شلنگ ساکشن برای مصارف شیمیایی ، نفتی ، آب ، آبجوسازی ، شراب سازی و سایر موارد استفاده می شود. این شیلنگ ها می توانند برای استفاده در خلا و تخلیه تقویت شوند. مقاومت شیمیایی ، دما و سایش یک عامل است. طراحی مارپیچ خارجی عمدی است زیرا می تواند به ایجاد کشش آسان کمک کند.

شلنگ اب

شیلنگ های آب برای تهیه اسپری فشار بالا یا انفجار آب طراحی شده اند ، در شستشو ، آبیاری ، تخلیه و مکش و تخلیه استفاده می شوند. شیلنگ های ساکشن گاهی اوقات به جای یکدیگر با شیلنگ های آب استفاده می شوند.

توزیع عمده شیلنگ کامپوزیتی

توزیع عمده شیلنگ کامپوزیتی  تولید در انگلستان در سال 1977 برای تأمین تقاضای روزافزون مشتریان برای منبع قابل اعتماد و با کیفیت بالا از شلنگ کامپوزیت آغاز شد. امروز ، سرمایه گذاری و توسعه مداوم ، Dantec را به عنوان پیشروترین تولید کننده شیلنگ کامپوزیت در جهان قرار داده است.

شیلنگ کامپوزیتی عمده در بالای دروازه بارگیری از طریق شبکه ای از توزیع کنندگان انگلیس فعالیت می کند و تمام مناطق عمده تولید صنعتی را پوشش می دهد. One Stop Sealing Ltd تنها توزیع کننده رسمی منصوب شده در مناطق هامبر و یورکشایر است. پشتیبانی متقابل قوی بین Dantec و توزیع کنندگان آن روابط تجاری بسیار قوی را ایجاد کرده است که از نظر ثبات طولانی مدت و قابلیت اطمینان خدمات برای مشتری با قیمت عمده شیلنگ مفید است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما